GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffeservis 10673430
nr 1067 3430
Kaffeservis
25 del ca, delar, Blå Blomst, Royal Copenhagen
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 november 2016
kl 19:37:34
300 kr
400 kr
500 kr
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)